חיפוש

סטייק או סלט: מה עדיף להזמין בדייט ראשון

אתם מתכוננים לדייט ראשון ומרגש? יש המון דברים שצריך לקחת בחשבון – מה ללבוש, לאן ללכת, וגם מה לאכול. בחירת המנה המושלמת לדייט ראשון עשויה להיות החלטה מורכבת, כאשר  באוויר השאלה:  מה עדיף – סטייק או סלט? לכל בחירה יש את ההשלכות שלה, ואין תשובה חד משמעית, אבל אנחנו פה בשביל לספר לכם על הגורמים השונים שכדאי לקחת בחשבון.

 

מהי המשמעות של בחירת מזון בדייט ראשון

דייט ראשון הוא ההזדמנות שלכם לעשות רושם טוב על הפרטנר שלכם, לחלוק ארוחה כיפית ולייצר שיחה משמעותית לשני הצדדים. בין אם נפגשתם במסגרת אתרי הכרויות או באירוע חברתי, דייט ראשון הוא הפעם הראשונה שאתם נחשפים אחד לשני באופן מכוון ורומנטי. לכן המנה שתבחרו יכולה לשקף את האישיות שלכם, את הגישה שלכם לחיים ועוד. כמובן שמדובר גם בהחלטה מעשית, מאחר ואכילת מאכלים מסוימים יכולה להשפיע על המראה שלכם ועל הנוחות שלכם במהלך הדייט.

זוג אוכל במסעדה

למה להזמין סטייק?

בואו נדבר על הבחירה הנועזת במהלך דייט שנולד מהיכרות באתר הכרויות חינם – להזמין סטייק. בחירה בסטייק בדייט ראשון יכולה לייצר רושם של ביטחון עצמי גבוה והנאה ואהבה לחיים. אם תבחרו בסטייק אתם תוכלו להראות שאתם לא מפחדים לאכול, שאתם נמשכים לאוכל טעים ושאתם אוהבים להתפנק. סטייק הוא גם ארוחה משמעותית שיכולה להשביע, מה שייצר אצלכם סיפוק וימנע תחושת רעב בהמשך הערב.

אבל, יש גם חסרונות בהזמנת סטייק. מדובר באוכל שהוא לא הכי ״אסתטי״ לאכילה, מה שעשוי לייצר רגעים מביכים. בנוסף, סטייק לרוב יקר יותר ממנות אחרות, אז אם אתם אלה שמשלמים…זה עלול לעלות לכם יותר.

 

למה להזמין סלט?

עכשיו נלך לצד השני של המתרס- הזמנת סלט בדייט. סלטים הם בדרך כלל קלילים יותר, ומתאימים לדייט צהריים או ערב. הזמנת סלט יכולה להראות לצד השני שאתם מעריכים את הבריאות שלכם ואת איכות החיים. מדובר באוכל הרבה פחות מבולגן לאכול, שמאפשר לכם להתמקד בשיחה וליהנות מחוויית הדייט עצמו. אבל הבעיה עם סלט הוא שמדובר במנה שלא תמלא אתכם מספיק. ולפעמים הזמנת סלט תצטייר כדרך להרשים את הצד השני, וזה לא תמיד ירגיש אותנטי.

 

אז מה להזמין?

נתנו יתרונות וחסרונות של שתי המנות הללו, ואתם צריכים להחליט מה חשוב לכם יותר. האם תחושת הרעב משמעותית יותר מרושם של אנשים בריאים? האם יהיה לכם נוח יותר עם מנה מסוימת על פני אחרת? בסופו של דבר חשוב שתחליטו בינכם לבין עצמכם מה סדר העדיפויות- ולבחור בהתאם.

 

לסיכום

הבחירה מה לאכול בדייט ראשון יכולה להשפיע על הרושם הראשוני שאתם רוצים לייצר ועל התנהלות הדייט עצמו. אם אתם עומדים בפני בחירה של סטייק או סלט יש כל מיני גורמים שונים שצריך לקחת בחשבון, אבל בסוף הכי חשוב הוא סדר העדיפויות שלכם.

סטייק בדייט ראשון

אולי יעניין אותך גם

אוכל מוכן
אוכל
איזה אוכל מוכן אפשר לקנות לשבת?

עומדים בפני שבת גדושה באורחים ולא רוצים לעבוד שבוע לפני במטבח? רוצים ליהנות ממאכלים ישראלים ברמה הגבוה ביותר, מחומרי הגלם המובחרים ביותר בשוק שנבחרו בקפידה

קרא עוד »
מטבח מעוצב
אוכל
הכירו את מטבחי פנל

החלפה של מטבח קיים או עיצוב של מטבח חדש מאפס מצריכה היכרות עם חברות המטבחים הטובות ביותר שקיימות בארץ. עובדה זו התגלתה לנו לאחר שקיבלנו

קרא עוד »
ירקות
אוכל
3 טיפים לתזונה נכונה

בתקופה האחרונה אנו מוצאים את עצמנו משנים את הרגלי התזונה שלנו לאחר שהבנו שהגיע הזמן להזיז הצידה את המתוקים והפחמימות ולדגול סוף סוף באורח חיים

קרא עוד »