חיפוש

סדנת בישול זוגית איטלקית או תאילנדית – מה ההבדל ומה עדיף?

סדנאות בישול הן הטרנד החם של העולם הקולינרי, ובצדק.

הן מאפשרות לנו ללמוד המון, למתוח את גבולות יכולותינו, אך בעיקר הן נותנות לנו הזדמנות נפלאה לבלות זמן בעשייה עם היקרים לנו.

סדנאות בישול זוגיות הן דרך נפלאה להתחבר מחדש, לקחת זמן יחד בנפרד מהילדים או מתקופה עמוסה על מנת ליצור וללמוד. יחד עם זאת, ישנו מגוון רחב של סדנאות זוגיות ולפעמים קשה לדעת מה הכי עדיף, איפה נהנה, ובעיקר מה טעים. הסדנאות הכי פופולריות הן סדנאות בסגנון איטלקי או תאילנדי, אבל מה ההבדל?

 

סדנה איטלקית

סדנאות בישול בשלל סגנונות וכן גם בסגנון איטלקי הן חזקות מאד היות ואוכל איטלקי הוא מאד מגוון ויש בו משהו בשביל כל אחד. בתוך תחום זה ניתן ללכת לסדנה אפילו יותר ספציפית, דוגמת סדנה רק להכנת פסטות, או פיצות, או אפילו גלידה איטלקית.

ניתן אפילו לבחור סדנה איטלקית שדווקא תתרכז פחות על בישול המעורב בחלב, אלא דווקא זו שתתרכז על מתכונים בשריים יותר. העולם האיטלקי הוא כה רחב ועשיר, שנוכל כל פעם לנסות סדנת בישול זוגית אחרת.

 

סדנה תאילנדית

סגנון בישול תאילנדי הוא מרתק, מעניין, ופחות מוכר לחך הישראלי. דווקא בגלל זה, סדנה בסגנון תאילנדי יכולה ללמד ולהעשיר אתכם רבות. בסגנון בישול זה נמצא שילוב גדול יותר של פירות אקזוטיים, חריפות, ואש; אלמנטים שיכולים להוסיף חריפות גם לחיי הזוגיות שלכם. לכן אם זה מה שחסר לכם כרגע, סדנה תאילנדית זוגית היא בדיוק מה שחיפשתם.

 

איפה אפשר לעשות סדנאות זוגיות?

לא משנה איזה סדנה בחרתם, תוכלו למצוא מגוון של מקומות המעבירים את כל אלו. ניתן קודם כל לסנן את בחירתכם בהתאם לאזור שאליו תרצו להגיע. למשל, תוכלו לצאת לחופשה זוגית בארץ ובאזור אליו תיסעו, גם ללכת לסדנה.

בנוסף, טרם הבחירה תוכלו לבחור מראש את התקציב שלכם, ורק אז להחליט מה תעדיפו. סדנאות מעבירים שפים מקצועיים, בתי ספר לבישול ואפייה, וכמובן אנשים פרטיים המתמקצעים בסגנונות בישול ספציפיים.

 

רגע לפני שתשימו את הסינרים

זכרו כי לא משנה מה תבחרו, תמיד תוכלו ללכת לעוד סדנאות ולהעשיר את הידע כל הזמן. על הדרך, אולי אפילו תמצאו תחביב משותף עם בן או בת הזוג ובכך תוכלו להעמיק את הקשר המדהים שלכם אף יותר, ולטפח אותו.

 

לסיכום

סדנאות בישול זוגיות הן טרנד חם כרגע המאפשר לכל זוג, צעיר, מבוגר, חדש או ותיק, לחגוג את הקשר ולחזק אותו. ישנו מגוון רחב של סגנונות בכל סדנה, כאשר העיקריים הם סגנונות איטלקיים ותאילנדיים. בהתאם לפלטת הטעמים של שניכם ורמת הרצון שלכם ללמוד, תוכלו לבחור מה תעדיפו ואולי אף תנסו את שניהם, היות וזה אף פעם לא מאוחר מדיי ללמוד.

 

זוג מכינים לאכול

אולי יעניין אותך גם

אוכל מוכן
אוכל
איזה אוכל מוכן אפשר לקנות לשבת?

עומדים בפני שבת גדושה באורחים ולא רוצים לעבוד שבוע לפני במטבח? רוצים ליהנות ממאכלים ישראלים ברמה הגבוה ביותר, מחומרי הגלם המובחרים ביותר בשוק שנבחרו בקפידה

קרא עוד »
מטבח מעוצב
אוכל
הכירו את מטבחי פנל

החלפה של מטבח קיים או עיצוב של מטבח חדש מאפס מצריכה היכרות עם חברות המטבחים הטובות ביותר שקיימות בארץ. עובדה זו התגלתה לנו לאחר שקיבלנו

קרא עוד »