חיפוש

5 יתרונות של בקבוק שומר קור

בשנים האחרונות, בתקופת הקיץ החמה, אנחנו עדים לתופעה נרחבת על מדפי הסופר השונים ברחבי הארץ. הכוונה כמובן לבקבוקי הפלסטיק שצוברים אבק בכמויות גדולות. מבירור מעמיק שערכנו בנושא, התברר לנו שהדבר נובע בעקבות שימוש תדיר של הציבור הרחב בבקבוק שומר קור.

כולם בוחרים להשתמש בבקבוק רב פעמי זה ולוותר על הבקבוקים החד פעמיים. יצאנו לבדוק מהם היתרונות שמובילים לשינוי זה וחזרנו עם 5 יתרונות בולטים במיוחד.

 

יתרון מספר 1 בבקבוק שומר קור – לא צריך יותר להקפיא בקבוקים

זוכרים את הימים שבהם היינו ממלאים בקבוקים במים ומניחים במקפיא? אלה היו ימים שבהם גם היינו מגלים שכל התכולה של התיק שלנו נרטבה בגלל הבקבוק הקפוא שבחר להפשיר דווקא על הספר האהוב עלינו או על המזומן שהשארנו בתא הקטן בתיק. הדבר מוביל אותנו ליתרון ה – 1 בבקבוק שומר קור, הוא מאפשר לכם להשתמש בו ולשכוח מבקבוקים קפואים שרק יעשו לכם באלגן.

 

יתרון מספר 2 בבקבוק שומר קור – שומר על קור לאורך זמן

אם היינו יכולים לפגוש דג זהב, לפני כמה שנים, כשעוד לא המציאו בקבוק שומר קור, היינו מבקשים ממנו שימציא קיט קיץ. כזה שיכיל בתוכו בקבוק שומר קור שישמור על קור המשקה שלנו לאורך זמן ולא רק ל- 2 הדקות הראשונות שבהן יצאנו מהבית. היום אנחנו כבר לא צריכים דג זהב או ג'יני. אנחנו יכולים פשוט לקנות קיט קיץ כזה וליהנות מבקבוק ששומר על קור לאורך כל היום.

 

יתרון מספר 3 בבקבוק שומר קור – נוח לשימוש

היינו מצפים שבקבוק שומר קור יהיה לא נוח לשימוש. שכן, זה נשמע פתרון מתקדם כל כך שצריך להיות בו איזשהו קאץ'. אבל מסתבר שאין קאץ' בכלל. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לכל אחד ליהנות מבקבוק שלא רק שומר על קור לאורך זמן, אלא גם נוח לפתיחה, לאחסון ולסגירה ואם לא די בכך, הוא גם אינו דולף.

 

יתרון מספר 4 בבקבוק שומר קור – מעודד שתיה

כל אחד מאתנו מכיר את השלב הזה ביום שבו הוא אומר: "אני לא מאמין! לא שתיתי בכלל היום!". אלו שיש להם בקבוק שומר קור לא אומרים את המשפט הזה. פשוט כי מתברר שבקבוק מסוג זה מעודד אנשים לשתות ממנו. מבירור שערכנו בנושא, גילינו שאלו הדברים שגורמים לעידוד שתיה:

  1. האחיזה הנוחה בבקבוק
  2. הזמינות שלו
  3. העובדה שהמשקה נשאר צונן

 

יתרון מספר 5 בבקבוק שומר קור – שומר על הסביבה

היתרון המשמעותי ביותר עבור האקולוגים מבינכם זו העובדה שהבקבוק שומר על הסביבה. מדובר בבקבוק שניתן ורצוי לעשות בו שימוש רב פעמי. הוא מחליף את בקבוקי הפלסטיק החד פעמיים שמזהמים את העולם ולא מתכלים. התברר לנו כי זהו היתרון שגורם ללא מעט אנשים לבחור דווקא בבקבוק זה על פני בקבוקים אחרים.

בקבוק שמירה על קור

אולי יעניין אותך גם

סיגר
שתייה ואלכוהול
הוויסקי הטוב בעולם: ג'וני ווקר

ג'וני ווקר הוא אחד המשקאות האלכוהוליים המפורסמים והאיכותיים ביותר המשווקים בעולם. מדובר על וויסקי יוקרתי ששמו הולך לפני. המאמר יפרט מדוע הוא נחשב לטוב ביותר.

קרא עוד »