חיפוש

4 החטיפים שילדים הכי אוהבים

ארון החטיפים שלכם לא יכול להתקיים בלעדיהם. הילדים שלכם לא יכולים לצאת לטיול בגינה בלי להיראות איתם.

מדובר כמובן ב-4 החטיפים שילדים הכי אוהבים.

נפגשנו עם קבוצת ילדי גן תפוז (גילוי נאות – זהו גן הילדים של הילד הגדול שלנו) וערכנו בפניהם מחקר קטן כדי לדעת אחת ולתמיד מהם 4 החטיפים שילדים הכי אוהבים, רוצים לדעת מה היו הממצאים? תמשיכו

לקרוא ותגלו.

 

הקדמה

רגע לפני שנציין בפניכם מהם 4 החטיפים שילדים הכי אוהבים, חשוב לנו לציין שהמחקר הלא רשמי שערכנו התבצע באישור ההורים ונערך על ילדים בגילאי 3-5. כדי לבדוק מהם החטיפים האהובים ביותר, ביקשנו מהילדים לספר לנו סיפור קצר על הטיול הכי כיף שהיה להם עם המשפחה לאחרונה ואיזה חטיף הם היו לוקחים איתם לטיול. כך שלא הייתה מעורבות מצדנו בכל הנוגע לבחירת החטיף הנבחר. הנה 4 החטיפים שכיכבו בגן תפוז וצריכים לככב בכל בית:

 

  1. תפוצ'יפס

תראו לנו ילד אחד שיסרב לקבל שקית תפוצ׳יפס אחרי הגן, לפני הכניסה לחוג או רגע לפני שאתם מתיישבים לאכול ארוחת ערב. ערכנו בירור מעמיק כדי לבדוק מהם הטעמים הנבחרים ביותר של הצ'יפס האהוב וגילינו שיש 2 טעמים שאהובים על הילדים בגילאים אלו:

  • תפוצ'יפס בטעם טבעי
  • תפוצ'יפס בטעם שמנת

אנחנו רק נציין שהילדים הגדולים שלנו התערבו כשהם שמעו על המחקר הקטן שערכנו וביקשו שנוסיף שהתפוצ'יפס עם ה"גלים" האהוב עליהם ביותר.

 

  1. דוריטוס

הסתבר לנו שהדוריטוס נחשב לחטיף של "הגדולים". סביר להניח שהסיבה לכך נעוצה בעובדה שיש לא מעט טעמים חריפים בין סוגי הדוריטוס השונים. מרבית הילדים בגן לא ידעו להגיד שהם אוהבים דוריטוס, מכיוון שמדובר במילה קצת מורכבת עבור הילדים. כך שהם הגדירו אותו כ"חטיף משולש טעים כזה". היו מי שאמרו שיש לו טעם חמוץ מתוק שהם תמיד מבקשים מההורים לקנות. בקיצור, הדוריטוס תפס את המקום השני והמכובד ביותר.

 

  1. במבה

אי אפשר לדבר על חטיפים ולא לציין את הבמבה. הופתענו לשמוע שהיא הגיעה למקום ה-3 בדירוג ואנחנו מאמינים שגם אתם מופתעים כעת אתנו. הילדים ציינו שמאז שהם קטנים, תמיד הייתה במבה בכל מקום. אנחנו בעצמנו, מוצאים שקית של במבה בכל מקום, למשל:

  • במושבים האחוריים של הרכב
  • בתיק של העגלה
  • בתיק של הילדים ועוד

בקיצור, אצלנו הבמבה תפסה מקום של כבוד.

 

  1. ביסלי

ילדי גן תפוז בחרו בביסלי במקום הרביעי. אנחנו מוכרחים לציין שהיה וויכוח קולני בגן כשאחד הילדים טרח לציין ש"פלאפל זה הטעם הכי טעים שיש בעולם". הגענו למצב שבו כל הילדים צעקו מהם הטעמים האהובים עליהם ולקח לא מעט זמן עד שהרגענו את הרוחות.

 

לסיום

עכשיו אתם יודעים מהם 4 החטיפים שילדים הכי אוהבים, אז צאו למלא את מגירת הממתקים ושיהיה בתיאבון!

חטיף מלוח

 

אולי יעניין אותך גם

אוכל מוכן
אוכל
איזה אוכל מוכן אפשר לקנות לשבת?

עומדים בפני שבת גדושה באורחים ולא רוצים לעבוד שבוע לפני במטבח? רוצים ליהנות ממאכלים ישראלים ברמה הגבוה ביותר, מחומרי הגלם המובחרים ביותר בשוק שנבחרו בקפידה

קרא עוד »
מטבח מעוצב
אוכל
הכירו את מטבחי פנל

החלפה של מטבח קיים או עיצוב של מטבח חדש מאפס מצריכה היכרות עם חברות המטבחים הטובות ביותר שקיימות בארץ. עובדה זו התגלתה לנו לאחר שקיבלנו

קרא עוד »