חיפוש

4 גאדג'טים למטבח שישנו לכם את החיים

כל אחת ואחד מאתנו מכירים את הרגע הזה שבו הם עובדים במטבח וחושבים לעצמם "איך זה יכול להיות שלא המציאו מכשיר שיכול לעזור במצב הזה?". מדובר במחשבות שעולות ברגעים שבהם אנו לא מצליחים לבצע פעולה פשוטה, בגלל שחסר לנו גאדג'ט פשוט למדי. יצאנו לבדוק מה הן הסיטואציות הנפוצות הללו שגורמות לתסכול וחזרנו עם 4 גאדג'טים שיפתרו את המצוקה ברגע. הישארו אתנו ותגלו איך תוכלו להפוך את העבודה במטבח לנוחה הרבה יותר.

 

גאדג'ט מספר 1: כפפות עמידות חום לגריל

אם אתם חובבי בשר מושבעים, כדאי שתדעו שאתם לא צריכים להתמודד יותר עם הכוויות שמופיעות לא פעם על גבי כפות הידיים שלכם לאחר כל "על האש" עם חברים או משפחה. שכן, מישהו החליט להמציא כפפות ייעודיות שמגנות מפני חום רב ולמגר את התופעה. כדאי שתדעו שתוכלו להעניק את הכפפות הללו במתנה אם אתם לא חובבי בשרים, אבל מכירים מישהו שעונה על הקריטריון.

גאדג'טים למטבח

גאדג'ט מספר 2: מועך אבוקדו

אחת המשימות השנואות עלינו במטבח היא הכנה של ממרח אבוקדו. אנחנו מוכרחים לציין שאנחנו נמנעים מרכישה של אבוקדו אצל הירקן בתקופה האחרונה בעקבות כך. לשמחתנו, המדריך הנוכחי הכיר לנו גאדג'ט גאוני ששינה את כל תפיסת העולם שלנו לגבי אבוקדו. מדובר במועך ייחודי שמאפשר למעוך בקלות את האבוקדו, ללא כל מאמץ. וזה עוד כלום, יש לנו עוד 2 גאדג'טים למטבח שאתם חייבים להכיר, כי בטוח רציתם שמישהו ימציא אותם ולא ידעתם שהם כבר קיימים.

 

גאדג'ט מספר 3: תבנית קוביות קרח מקלות

אנחנו הולכים לגלות לכם עכשיו את הגאדג'ט החיוני ביותר שכל אדם באשר הוא ישמח להשתמש בו. מדובר בקוביות קרח שמתאימות לבקבוקים (קטנים וגדולים). בואו נודה רגע על האמת. הרי כולנו מצאנו את עצמנו מוזגים מים לבקבוק ליטר\ליטר וחצי כשתחושת עצב מלווה אותנו. שכן, היה לנו ברור שקוביות הקרח שמחכות במקפיא לא יוכלו להיכנס אל הבקבוק ולצנן את המשקה שלנו. יש לכם מזל שהגעתם אל המדריך הנוכחי, כי גיליתם ממש עכשיו שיש אפשרות לצנן את המים או המיץ שלכם במינימום מאמץ.

גאדג'טים למטבח

גאדג'ט מספר 4: מכונת מסטיקים שולחנית

השותפים שלנו יודעים שאנחנו לא מסוגלים להתמודד עם מחסור של מסטיקים במטבח. שכן, זה ידוע – אנחנו לא יכולים לחיות בלעדיהם (בלי המסטיקים, כן?). אם אתם מכירים את התופעה מקרוב, עליכם להשיג מכונת מסטיקים שולחנית שתאפשר לכם לראות בכל רגע נתון כמה מסטיקים נותרו ולמלא אותה מחדש רגע לפני שהמלאי יסתיים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 4 הגאדג'טים שישפרו לכם את ההתנהלות במטבח. כעת, יש בידיכם את כל האינפורמציה החיונית, כך שנותר לכם רק לבחור באלו שמתאימים לכם ביותר. נאחל לכם שתבחרו נכון ותיהנו מהבחירה שלכם בכל רגע נתון.

גאדג'טים למטבח

אולי יעניין אותך גם

מצלמת פולארויד
כללי
כך תשדרגו כל חגיגה עם חברים

סיבות למסיבות תודה לאל לא חסר, אבל מסיבות שמרימות את האווירה לשמיים ונשארות נעוצות חזק לכולם בזיכרון, זה קצת יותר נדיר. כולם יודעים לארגן אירוע,

קרא עוד »
מדליות בהתאמה
כללי
מדליות בהתאמה – למי זה מתאים?

מכבדת את ההישגים המדהימים ומסירותם של אנשים בתחומים שונים, מדליית השירות הנכבד עומדת כמגדלור של מצוינות. עם היסטוריה עשירה מאז הקמתו בשנת 1918, פרס יוקרתי

קרא עוד »