חיפוש

איך לתכנן חופשה משפחתית בדובאי?

זה כבר לא סוד שדובאי נחשבת ליעד התיירותי האהוב ביותר על ישראלים. שכן, רבים מאתנו פוקדם את העיר, כדי ליהנות מחופשה משפחתית מהנה. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפניכם את השלבים שיאפשרו לתכנן את החופשה הבאה ביעד החם במינימום מאמץ. הישארו כאן ותגלו את 4 השלבים שיובילו לחופשה מושלמת.

 

השלב הראשון – תבדקו שיש לכם מזוודה "ספייר"

סביר להניח ששמעתם לא פעם על ישראלים שחזרו מדובאי עם סלי קניות ענקיים. שכן, היעד החם ידוע כמרכז קניות ענקי שמאפשר לרכוש בגדים, אקססוריז ועתיקות לבית במחירים נוחים. זו העת לציין שתצטרכו לבדוק על קיומה של מזוודה נוספת ולקחת אותה עמכם למטוס. שכן, כך יתאפשר לכם לערוך קנייה מרוכזת ולחזור עם כל הפריטים החדשים באופן מסודר.

 

השלב השני –  תגלשו לאתר דובאי

אי אפשר לסייע בתכנון החופשה המשפחתית הבאה שלכם בדובאי, מבלי להציג את האתר שיציג בפניכם את האינפורמציה המלאה. יכול להיות ששמעתם עליו בעבר, הוא נקרא  אתר דובאי ותוכלו למצוא בו את הפרטים הבאים:

  • מלונות מומלצים
  • אטרקציות שמתאימות לגילאי הילדים שלכם
  • מסעדות מסוגים שונים (איטלקי, יפני)
  • סיורים מודרכים בעברית
  • חבילות ESIM שתואמות לדובאי
  • מפה אינטראקטיבית ועוד

גלשו כבר עכשיו לאתר זה, משום שהוא יאפשר לכם ליישם את 2 השלבים שיוצגו בהמשך.

 

השלב השלישי – תכינו את המסלול

יש בידיכם כעת מידע ששווה זהב. זו העת לפתוח קובץ WORD ולהכין בו טבלה מסודרת שתכלול את ימי החופשה שלכם, כדי שתוכלו לשבץ בתוכה את האטרקציות והמסעדות הנבחרות שתרצו לקחת בהם חלק. בחרנו להציג בפניכם את הטבלה הבאה כדוגמא, במטרה לסייע ביישום שלב זה:

שעה יום ראשון לטיול יום שני לטיול יום שלישי לטיול
10:00 מסעדה מסעדה מסעדה
11:00 גן הפרחים הכפר הגלובלי ספארי במדבר
14:00 מסעדה מסעדה מסעדה
15:00 מנוחה במלון מנוחה במלון מנוחה במלון
17:30 מזרקות דובאי מוזיאון העתיק בדובאי הליכה בעיר העתיקה

 

השלב הרביעי – תארגנו את המזוודה בהתאם

גלישה לאתר דובאי שהוצג בפניכם בתחילת המדרך, תגלה מהו מזג האוויר שצפוי להתקיים בדובאי בימים שבהם תשהו במקום. זו העת לבדוק אם עליכם לקחת במזוודה בגדים קצרים, חמים או שילוב בין השניים (שכן, שעות הערב עשויות להביא עמן צינה קרה). שימו לב, חשוב ליישם את שלב זה בהקדם האפשרי, כדי שתוכלו לדאוג לכל הפריטים הדרושים ולמלא את החסרים בעת הצורך.

 

מילים אחרונות לסיום

תכנון של חופשה משפחתית בדובאי מצריך יישום של 4 השלבים שהוצגו לעיל. בשלב זה אתם מכירים במידע המלא, כך שנותר לכם רק לצאת לדרך וליהנות מחופשה יוצאת דופן. נזמין אתכם להעביר את המידע החיוני הלאה, כדי שהורים אחרים יכירו באינפורמציה שתוביל לתכנון חופשה מושלמת.

דובאי

אולי יעניין אותך גם

מצלמת פולארויד
כללי
כך תשדרגו כל חגיגה עם חברים

סיבות למסיבות תודה לאל לא חסר, אבל מסיבות שמרימות את האווירה לשמיים ונשארות נעוצות חזק לכולם בזיכרון, זה קצת יותר נדיר. כולם יודעים לארגן אירוע,

קרא עוד »
מדליות בהתאמה
כללי
מדליות בהתאמה – למי זה מתאים?

מכבדת את ההישגים המדהימים ומסירותם של אנשים בתחומים שונים, מדליית השירות הנכבד עומדת כמגדלור של מצוינות. עם היסטוריה עשירה מאז הקמתו בשנת 1918, פרס יוקרתי

קרא עוד »